niedziela, 28 kwietnia 2013

Muzyka: Violetta i Tomas- Tienes Todo.

A teraz moja ulubiona muzyczka:)
Violetta i Tomas- Tienes Todo

Zdjęcia: Violetty, Tomasa, Leona :)

O to zdjęcie: Violetty, Tomasa i Leona :)

Coś o Leonie..

León (Jorge Blanco) - León jest atrakcyjny, arogancki, zarozumiały i zadufany w sobie, ale ma też dobre serce. W towarzystwie Ludmiły może sprawiać wrażenie złośliwego. W przeciwieństwie do Tomása pochodzi z bogatej rodziny i nigdy nie musiał zajmować się pracą. León jest uczniem Studio 21 i posiada wielki artystyczny potencjał. Początkowo zamierzał zdobyć serce Violetty, by odegrać się na Tomásie, który podoba się jego dziewczynie, Ludmile, ale potem się w niej zakochał. Z reguły trzyma się w szkole z resztą „paczki” i ale jest naprawdę porządnym facetem. Po jakimś czasie znajduje wspólny język z Violettą. Jest dla niej czuły, wyrozumiały i troskliwy. Dziewczyna zawsze znajduje w nim wsparcie. Po różnych zdarzeniach Violetta zrozumiała, że jest w nim zakochana.
Ps. Ale kto wie może jej serce dalej bije do Tomasa.

Coś o Tomasie..

Tomás Heredia (Pablo Espinosa) - Jest pewny siebie i czasem odrobinę małomówny. Gra na gitarze i śpiewa, ukazując w utworach swoją osobowość. Uczęszcza do Studio 21 dzięki stypendium profesora Beto, u którego pracuje jako asystent. Urodził się w Hiszpanii, ale razem z mamą przeprowadził się do Buenos Aires, by zaopiekować się babcią. Tomás zakochuje się w Violetcie wbrew staraniom Germána, który próbuje odseparować córkę od zalotników. Głównym rywalem Tomása w walce o miłość Violetty jest León.

Dzień doberek:D

Hejcia;* Zauważyłam, że konek niezbyt idzie.. ale no cóż
nadal będzie aktualny;)   Teraz opisze coś o Tomasie i Leonie :)

czwartek, 25 kwietnia 2013

Informacja - w sprawie komentarzy.

Hello! Kuku nanu.. Gdzie komki?? Proszę pisać jeśli nie będzie przy najmniej 10 komentarzy,  który chłopiec ma nim zostać to do tej pory nie napisze nowego postu!

niedziela, 21 kwietnia 2013

Temat konkursu: Chłopak Violetty.

Tomas  czy  Leon ?
                               Wybierz sam/a  ;)

KONKURS

Okej, to już wiecie trochę o Violetcie i jej życiu.
No to chyba czas ogłosić konkurs!!:D
Temat konkursu znajdziecie nad(tym) postem,
i tam również będzie ten konkursik=)
Teraz wam powiem o czym on jest:
Konkurs dotyczy Violetty, jakiego chłopaka ma wybrać : "Tomas" czy "Leon" .
     Piszcie komki wygra ten chłopiec, któremu dacie najwięcej komków.  :)      POWODZONKA;)

Coś o Violetcie..

Violetta Castillo (Martina Stoessel) - Jest bystrą i pełną energii dziewczyną, ale żyje w samotności, pod kloszem nadopiekuńczego ojca. Chociaż sama jeszcze o tym nie wie, ale odziedziczyła po mamie wyjątkowy głos. Po ojcu przejęła miłość do książek i wyjątkową inteligencję. Violetta jest spontaniczna i szczera, dlatego zawsze mówi to, co myśli. Obecnie poszukuje swojego miejsca w życiu. Po powrocie do Buenos Aires Violetta zaczyna uczęszczać na lekcje gry na pianinie w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Odkrywa tam zupełnie nowy świat, a w nim swoje prawdziwe przeznaczenie i ... przeszłość. Początkowo znajomi Violetty myślą, że jest nieśmiała, ale wkrótce odkrywają jej prawdziwą osobowość. Jest zakochana w Tomasie, lecz nie wiadomo czy jej serce bije również do Leona. Nie wie, którego chłopaka bardziej kocha.

Kolejny dzionek

Hejo:) W kolejnym dzionku chciałabym wam opowiedzieć troche o Violetcie:)

sobota, 20 kwietnia 2013

Początek nowego bloga..

Hejcia! To ja wciąż ta sama osoba! Jak zauważyliście blog został zmieniony miał tytuł: "Świat MovieStarPlanet i inne"
a teraz ma "Świat Violetty" wszystko zostało zmienione oraz dalsze posty zostały usunięte. Czemu? Ponieważ MSP i inne przeszłe rzeczy były początkowe teraz chcę mieć profesjonalny blog:) I zaczniemy go od Violetty. Tamte posty usunełam i troche pozmieniałam ponieważ, jak pisałam tego(starego) bloga w ogóle nic nie czułam nie cieszyło mnie to a nawet nie obchodziło. Mam nadzieje, że teraz bedzie inaczej ponieważ "Violetta" to mój ULUBIONY serial:) To życzę miłej zabawy;*                                       
                                             (Kolejny post napiszę niedługo)